Najlepsza nawigacja w lesie

Dzisiaj jest

Zaplanować wyprawę jest nalepiej w domu z internetem - miejsce zaparkowania samochodu i max oddalenie od samochodu (okrag). Gdy jesteś na miejscu GPS zajmie się resztą. Lubisz zbierać grzyby ale łatwo błądzisz w lesie?
Doładuj telefon komórkowy na 100%. Używaj tylko renomowanych przeglądarek na przykład Chrome, aby uniknąć kłopotów w lesie. Włącz GPS i załaduj ponownie stronę. Zezwól dla uprawnień dla Twojej witryny. Ważne! Nie zmieniaj żadnych ustawień na stronie! Zaparkuj samochód w lesie. Kliknij na Moja pozycja GPS 1 raz i zaczekaj aż się pojawi niebieski marker (twoja pozycja). Szare koło symbolizuje błąd w określaniu pozycji w metrach (ważne w lesie). Dokładność określania pozycji w systemie GPS jest rzędu 3 - 5 m. Przy użyciu masztów GSM błąd pomiaru może wynieść od kilkudziesięciu metrów do kilku kilometrów. Ustal maksymalne oddalenie od samochodu które ci odpowiada. Naciśnij display w pobliżu niebieskiego markera (twoja pozycja). Czerwony marker ma się pojawić. Dotknij krótko 2 razy (zależy od przeglądarki) we współrzędne w ekran w Szerokość i długość geograficzna i skopiuj. Wstaw w pole Szukaj. Poniżej możesz ustalić maksymalną odległość od samochodu w metrach. Kliknij przycisk Szukaj. Otrzymasz różowy cirkel z radie które wstawiłes. W razie potrzeby możesz podać szerokość i długość geograficzną z Środek mapy dla sygnału GPS. Wyłącz ekran w telefonie. Schowaj telefon i wyrusz na zbieranie grzybów. Dobrze gdy display jest chroniony od przypadkowych naciśnieć. Gdybyś przez przypadek otrzymał nowy marker naciśnij przycisk Cofnij marker. Gdy włączysz ponownie ekran pozycja się aktualizuje w ciągu kilku sekund. Gdy chcesz wrócić do samochodu naciśnij display w pobliżu niebieskiego markera. Czerwony marker ma się pojawić oraz czerwona linia. Zawróć do samochodu wzdłuż czerwonej linii.

Poszukiwanie osób zaginionych

Ta strona może też być wykorzystana do szukania osob, które z powodu wieku, choroby, upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych nie może kierować swoim postępowaniem albo wymaga opieki lub pomocy innych osób. Wpisz adres, miejscowość lub dane geograficzne. Doładuj telefon komórkowy na 100%. Używaj tylko renomowanych przeglądarek na przykład Chrome, aby uniknąć kłopotów. Włącz GPS i załaduj ponownie stronę. Zezwól dla uprawnień dla Twojej witryny. Ważne! Nie zmieniaj żadnych ustawień na stronie! Kliknij na Moja pozycja GPS 1 raz i zaczekaj aż się pojawi niebieski marker (twoja pozycja). Szare koło symbolizuje błąd w określaniu pozycji w metrach. Dokładność określania pozycji w systemie GPS jest rzędu 3 - 5 m. Przy użyciu masztów GSM błąd pomiaru może wynieść od kilkudziesięciu metrów do kilku kilometrów. Ustal maksymalne oddalenie które ci odpowiada. Naciśnij display w pobliżu niebieskiego markera (twoja pozycja). Czerwony marker ma się pojawić. Dotknij krótko 2 razy (zależy od przeglądarki) we współrzędne w ekran w Szerokość i długość geograficzna i skopiuj. Wstaw w pole Szukaj. Poniżej możesz ustalić maksymalną odległość oddalenia się w metrach. Kliknij przycisk Szukaj. Otrzymasz różowy cirkel z radie które wstawiłes. W razie potrzeby możesz podać szerokość i długość geograficzną z Środek mapy dla sygnału GPS. Wyłącz ekran w telefonie. Schowaj telefon i wyrusz na poszukiwanie. Dobrze gdy display jest chroniony od przypadkowych naciśnieć. Gdybyś przez przypadek otrzymał nowy marker naciśnij przycisk Cofnij marker. Gdy włączysz ponownie ekran pozycja się aktualizuje w ciągu kilku sekund. Gdy chcesz wrócić naciśnij display w pobliżu niebieskiego markera. Czerwony marker ma się pojawić oraz czerwona linia. Zawróć wzdłuż czerwonej linii.

Środek mapy dla sygnału GPS:
metrów

Szerokość i długość geograficzna:
  Wzdłuż ulicy?     

Gdzie jestem?


Dystans  km
Wysokość początkowa: 0.0 m
Wysokość końcowa: 0.0 m
Różnica: 0.0 m
Najniższy punkt: 0.0 m
Najwyższy punkt: 0.0 m
Różnica: 0.0 m
Średnie nachylenie: 0.0 %
Średnie nachylenie: 0.0 °
Wysokość podbiegów: 0.0 m
Wysokość zbiegów: 0.0 m
Zoom/skala:

Tagi:
Czy są już grzyby w lesie, Zbieranie grzybów w lesie, Zbieranie grzybów w Szwecji, Zbieranie grzybów w Polsce, Jak zbierać grzyby, Zgubiłeś się w lesie?, jak nie zgubić się w lesie?
Copyright 2008 - © szukaj-trasy.com
Support: info@szukaj-trasy.com